:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C pochmurno z przejaśnieniami

Bulwar przyjaźni bliżej finału

Inwestycje, Bulwar przyjaźni bliżej finału - zdjęcie, fotografia

Choć zostało jeszcze dużo czasu do zakończenia prac związanych z budową "Bulwaru Przyjaźni", już dziś są widoczne pierwsze efakty kilkutygodniowych prac.

O działaniach związanych z budową placu, pisaliśmy już na łamach naszego portalu. Dziś możemy poszczycić się ogromem wykonanych już prac. Albowiem zakończono prace ziemne oraz te związane z oświetleniem i odwodnieniem. Rozpoczęła się budowa przyszłych alejek, chodników, ścieżki pieszo-rowerowej wzdłuż rzeki oraz miejsc parkingowych.

Przypomnijmy, iż w planach budowy jest powstanie nowych chodników przy budynku siłowni oraz ścieżki rowerowej ciągnącej się wzdłuż rzeki Łupi. Wzbogaceniem krajobrazu będą tereny zielone pokryte roślinnością, oświetlone alejki przy których powstaną ławeczki i kosze na śmieci. Bardzo ważnym elementem budowy będą miejsca postojowe, których obecnie brak na ul. Podrzecznej. Powstanie ich 36, w tym miejsca dla niepełnosprawcych. Planowany termin zakończenia prac to koniec lipca tego roku.

foto źródło UM Skierniewice

Bulwar przyjaźni bliżej finału komentarze opinie

  • gość 2016-05-09 15:13:24

    Jaką długość będzie miała ścieżka rowerowa wzdłuż rzeki Łupi ??

  • gość 2016-05-10 23:25:17

    dlaczego tak mało zdjęć?

Dodajesz jako: Zaloguj się