:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  28°C bezchmurnie

Dni Teatru Skierniewice: różnorodne atrakcje podczas festiwalu kultury

Kiedy: 2017-03-27 , godzina: 19:00 | Gdzie: Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach

Zdjęcie przedstawia teatralne rzędy, w których zasiądą widzowie tegorocznych Dni Teatru w Skierniewicach.

Tegoroczne Dni Teatru w Skierniewicach obfitować będą w różne wydarzenia, jak np. spektakle czy warsztaty. Impreza potrwa dwa dni i zgromadzi artystów z różnych rejonów Polski.

 

Dni Teatru Skierniewice

Na początek festiwalu wszyscy chętni Skierniewiczanie będą mogli wziąć udział w warsztatach teatralnych. Odbędą się one o godz. 17:00 w sali kameralnej, a poprowadzi je Anna Sadowska. W tym samym czasie obejrzymy happening (krótki spektakl) "Art Live" autorstwa grupy Szmuglerka. Za wstęp na oba wydarzenia opłata nie jest pobierana. Tego samego dnia o godzinie 19:00 w Sali Strakacza wystąpi przed nami pochodzący ze Zgierza teatr Art. 51. Damski zespół zaprezentuje zgromadzonym widzom autorską sztukę zatytułowaną "A Wersja". Cena biletu to 10 zł. Można je zakupić w kasie skierniewickiego Centrum Kultury i Sztuki bądź za pośrednictwem ich strony internetowej. 

27 marca wszyscy miłośnicy sztuki obchodzą Międzynarodowy Dzień Teatru. W związku z tym skierniewickiej publiczności zaprezentuje się znany nam teatr Com.pl.ex ze Skierniewic. Przedstawią nam swoją aranżację sztuki Pedro Calderóna pt. "Księżniczka na opak wywrócona". Spektakl skierowany jest przede wszystkim do widzów dorosłych. Wstęp wolny.

 

Źródło foto: Pixabay

dni teatru skierniewice - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się