:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C pochmurno z przejaśnieniami

Fiat zderzył się z Toyotą

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Niepodległości i Kopernika w Skierniewicach. Z rozpoznania wynikało, że kierujący pojazdem Fiat Seicento nie zachował należytej ostrożności i spowodował zderzenie z Toyotą Rav4.

Po zakończeniu czynności prowadzonych przez policję uszkodzone pojazdy przemieszczono na pobliski parking – mówi bryg. Józef Stańczak, dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej KM PSP Skierniewice. - Z jezdni usunięto elementy rozbitych pojazdów i plamę płynów eksploatacyjnych.

Do zdarzenia doszło 26 stycznia około godziny 15. Na szczęście nikt w tym wypadku nie ucierpiał. Oprac. tomi


Miejsce zdarzenia mapa Skierniewice


Fiat zderzył się z Toyotą komentarze opinie

  • JULES PILLER 2018-09-24 14:07:41

    Czy potrzebujesz pożyczki w 100%? Witam, Czy potrzebujesz pożyczki w 100%? Jesteśmy korporacyjni Pożyczkodawcy, udzielamy pożyczek bardzo uczciwie i niezawodnie Osobistości, oferujemy pożyczki w wysokości 5.000,00 euro do 450.000.000,00 euro przy 3% oprocentowaniu niskie oprocentowanie 1-45 Lat jako termin pożyczki, proszę przyjść i zdobyć to, co najlepsze Skontaktuj się z tym e-mailem dla siebie i swojej rodziny: [email protected]

Dodajesz jako: Zaloguj się