:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

Groźny wypadek koło Skierniewic. Seat Leon dachował w rowie

Do wypadku doszło w drugi dzień Świąt (26.12) około godziny 15 na drodze wojewódzkiej 707 (na wysokości miejscowości Franciszkany, gm. Nowy Kawęczyn). Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Seat Leon nie zachował należytej ostrożności, zjechał na pobocze jezdni doprowadzając do dachowania pojazdu.

- Po wypadku pojazd zatrzymał się w rowie w pozycji na dachu – mówi bryg. Józef Stańczak, dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Komendy Miejskiej PSP Skierniewice. - Poszkodowany podróżował sam. Był przytomny. Opuścił pojazd o własnych siłach, doznał niewielkiej rany głowy.

Ratownicy PSP Skierniewice zabezpieczyli miejsce wypadku i udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu. Po przybyciu na miejsce pogotowia przeprowadzonych badaniach poszkodowany został odwieziony do szpitala w Skierniewicach.

Po zakończeniu czynności prowadzonych przez policję uszkodzony pojazd postawiono na koła, odłączono akumulator i usunięto z jezdni elementy rozbitego pojazdu. W trakcie działań ratowniczych ruch w miejscu wypadku odbywał się wahadłowo. W działaniach ratowniczych uczestniczyli również strażacy OSP KSRG z Nowego Kawęczyna. tomi (źródło PSP Skierniewice)


Groźny wypadek koło Skierniewic. Seat Leon dachował w rowie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się