:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  5°C pochmurno z przejaśnieniami

Koncert MARVI i PRZYJACIELE [zdjęcia]

Koncerty - muzyka, Koncert MARVI PRZYJACIELE [zdjęcia] - zdjęcie, fotografia

W piątkowy wieczór, 27 października w kinoteatrze Polonez w Skierniewicach odbyła się niecodzienna impreza – 25-lecie pracy artystycznej Witolda MARVI Marjańskiego.

Występujący pod pseudonimem scenicznym „Marvi" artysta jest kompozytorem, aranżerem oraz wszechstronnym muzykiem. Od 1992 roku fascynuje się muzyką elektroniczną, połączoną z pokazami laserowymi, jednak współpracuje również z wieloma artystami jako aranżer. Na co dzień Marvi jest inżynierem dźwięku, pracującym w Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach.

Podczas piątkowego jubileuszu na scenie Poloneza wystąpili artyści, z którymi MArvi współpracuje: Renata Dąbkowska, Justyna Panfilewicz, Piotr Skowroński z projektem Elvis & The King's Friends oraz Sylwia Ryżyńska, Jan Baran i Mateusz „Matt" Niemczyk. Koncert poprowadzili: Dominika Dawidowicz i Marek Kwiatkowski.

Koncert MARVI i PRZYJACIELE [zdjęcia] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się