:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C mgła

Kwartet saksofonowy The Whoop Group

Kultura, Kwartet saksofonowy Whoop Group - zdjęcie, fotografia

W najbliższy piątek 22 września w ramach cyklu koncertów pn. „Pałacowe spotkania z muzyką" odbędzie się koncert Kwartetu saksofonowego The Whoop Group.

W najbliższy piątek 22 września w ramach cyklu koncertów pn. „Pałacowe spotkania z muzyką" odbędzie się koncert Kwartetu saksofonowego The Whoop Group.

Zespół tworzy czterech wybitnych i ambitnych saksofonistów młodego pokolenia. Są studentami i absolwentami Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, Akademii Muzycznej w Łodzi i Musik und Kunst Privatuniversität w Wiedniu. Połączyła ich wspólna radość tworzenia muzyki, ale także dawno zapoczątkowana przyjaźń. Ich specjalność to muzyka klasyczna i współczesna, ale z przyjemnością odkrywają inne gatunki muzyczne. Świetnie czują się w jazzie, funku, a nawet folku.
Działalność koncertową rozpoczęli we wrześniu 2016 roku mocnym akcentem, jakim był udział w audycji Five o"Clock z Krzysztofem Herdzinem i Pawłem Gusnarem emitowanym w programie 2. Polskiego Radia. [www.twg.com.pl]

Członkowie zespołu:
Jakub Muras
Mateusz Dobosz
Krzysztof Koszowski
Szymon Zawodny

Koncert odbędzie się w Samorządowej Szkole Muzycznej II Stopnia w Skierniewicach przy ulicy Prymasowskiej 6

Początek koncertu godz. 18.00

Wstęp wolny.

Kwartet saksofonowy The Whoop Group komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się