:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C zamglenie

Nowy festiwal na muzycznej mapie Skierniewic

Kiedy: 2017-05-27 , godzina: 17:00 | Gdzie: Rynek miejski

Emocjonujące koncerty, tak jak ten przedstawiony na zdjęciu, będą czekać na uczestników majowego Maj Syty Festiwalu.

560-lecie Skierniewic to wspaniała okazja do zainaugurowania nowych tradycji. Jedną z nich będzie od tego roku organizacja festiwalu muzyki alternatywnej - "Maj Syty Fest".

 

Maj Syty Fest Skierniewice

27 maja o godzinie 17:00 na scenie zlokalizowanej na skierniewickim rynku pojawią się tacy wykonawcy jak: Voo Voo, Łąki Łan, Małe Miasta, xxanaxx czy Red Emprez. Należy w tym miejscu zaznaczyć, że pomimo wysokiego poziomu, jaki reprezentują wykonawcy, za wstęp na festiwal nie zapłacimy ani złotówki. Maj Syty Fest to także wyjątkowe połączenie muzyki z kuchnią. W tym samym czasie bowiem na rynku stanie kilkanaście food trucków, w których serwowane będą dania z różnych zakątków świata. Uczestnicy festiwalu muzycznego będą także mogli liczyć na interesujące promocje.

Również w ramach festiwalu, ale kolejnego dnia - 28 maja - na rynku przygotowane będą darmowe atrakcje dla najmłodszych. Dzieci będą mogły oddać się zabawie na dmuchanym zamku, zjeżdżalniach, huśtawkach czy podczas animacji, gier i konkursów.

 

Źródło foto: Pexels

maj syty fest skierniewice - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się