:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C pochmurno z przejaśnieniami

Pożar w centrum Skierniewic

W jednym z domów przy ulicy Senatorskiej w Skierniewicach zapaliły się sadze w kominie. Pożar zauważył jeden z sąsiadów, który wezwał straż pożarną.

- Po wygaszeniu paleniska w kotle centralnego ogrzewania obniżyliśmy temperaturę komina. Pozostałości sadzy ze ścianek komina usunęliśmy natomiast wykorzystując zestaw kominiarski – wyjaśnił bryg. Józef Stańczak, dowódca JRG KM PSP Skierniewice.

Po raz kolejny, dzięki sąsiedzkiej czujności, nie doszło do tragedii. Przypomnijmy, iż kilka dni temu mieszkaniec ulicy Jerzewskiego zauważył pożar komina na dachu sąsiedniej posesji. Jego szybka reakcja uratowała dom sąsiada i znajdującą się wewnątrz niepełnosprawną kobietę. tomi

Pożar w centrum Skierniewic komentarze opinie

  • JULES PILLER 2018-09-24 14:08:59

    Czy potrzebujesz pożyczki w 100%? Witam, Czy potrzebujesz pożyczki w 100%? Jesteśmy korporacyjni Pożyczkodawcy, udzielamy pożyczek bardzo uczciwie i niezawodnie Osobistości, oferujemy pożyczki w wysokości 5.000,00 euro do 450.000.000,00 euro przy 3% oprocentowaniu niskie oprocentowanie 1-45 Lat jako termin pożyczki, proszę przyjść i zdobyć to, co najlepsze Skontaktuj się z tym e-mailem dla siebie i swojej rodziny: [email protected]

Dodajesz jako: Zaloguj się