:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C mgła

Profesjonalny Tor Kartingowy - Kolejna atrakcja w Skierniewicach

Sport, Profesjonalny Kartingowy Kolejna atrakcja Skierniewicach - zdjęcie, fotografia

Na brak atrakcji turystycznych i sportowych w naszym mieście nie powinniśmy narzekać. Możemy pochwalić  się licznymi obiektami sportowymi:  hale, basen, stadion, park linowy, korty tenisowe, skateparki, boiska wielofunkcyjne, w tym sześć obiektów typu „Orlik”" i zalew "Zadębie" gdzie odbywają się liczne imprezy plenerowe. W naszym mieście planowane jest nowe miejsce do czynnego wypoczynku mieszkańców i turystów - tor kartingowy!

Nic nie budzi większych emocji, niż współzawodnictwo i chęć bycia lepszym od innych!  Takie emocje dostarcza tor kartingowy, który skierowany jest do kierowców wymagających jak również do tych, którzy przygodę z kartingiem dopiero zaczynają. Jest to świetne miejsce na super rozrywkę dla każdego, kto pragnie poczuć nieco adrenaliny i spędzić aktywnie czas .

Powstanie toru kartingowego w Skierniewicach jest dopiero w planach, dlatego zależy nam na opinii wszystkich zainteresowanych. Zachęcamy do zamieszczenia swego zdania w poniższej ankiecie: https://krystianl.typeform.com/to/ev3ab5

My już wyraziliśmy swoje stanowisko i jesteśmy jak najbardziej na tak!

Profesjonalny Tor Kartingowy - Kolejna atrakcja w Skierniewicach komentarze opinie

  • gość 2016-04-18 07:08:52

    jestem za tak jeszcze by sie strzelnica przydala

  • gość 2016-04-18 09:52:05

    Będzie i strzelnica, znajomy juz uzbieral kase teraz pozwolenie zalatwia

Dodajesz jako: Zaloguj się