:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C mgła

Rock May Festiwal 2017: znamy tegoroczny PROGRAM

Na zdjęciu przedstawiony jest koncert rockowy. Jednego z najpopularniejszych gatunków muzyki na pewno nie zabraknie na majowym festiwalu.

Już po raz szesnasty będziemy mogli wziąć udział w wyjątkowym festiwalu, który gromadzi zarówno profesjonalnych artystów, jak i ambitnych amatorów. Poznaliśmy kompletny program tegorocznego Rock May Festival 2017.

Doroczne wydarzenie muzyczne skupia się przede wszystkim, jak nazwa wskazuje, na muzyce rockowej. Na scenie prezentują się amatorskie zespoły z całej Polski, dla których Rock May Festival to szansa na pokazanie się szerszej publiczności. Od godziny 18:30 posłuchamy zespołów: Frankenstein Children (Wrocław), Vermis (Łódź), Neurotic Serenity (Łódź), Overstep (Poznań) oraz Katedra (Warszawa). Ponadto do Skierniewic powraca zespół RadioSlam, laureat ubiegłorocznej edycji. Publiczność będzie także mogła podziwiać występy bardziej doświadczonych artystów: o godzinie 17:00 zagra Strachy na lachy, a festiwal zamknie o godz. 21:00 koncert formacji Fisz Emade Tworzywo.

Werdykt zostanie ogłoszony przez profesjonalne jury, a ponadto przyznana zostanie nagroda publiczności. Pula nagród opiewa na kwotę 5000 zł. Spotykamy się już 20 maja przy ul. Reymonta 33. Wstęp wolny.

PROGRAM:

17:00 - Strachy na lachy

18:30 - Frankenstein Children, Vermis, Neurotic Serenity, Overstep, Katedra

20:15 - RadioSlam

20:45 - ogłoszenie werdyktu i wręczenie nagród

21:00 - Fisz Emade Tworzywo

 

Źródło foto: Wikimedia

rock may festival 2017 - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się