:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  5°C pochmurno z przejaśnieniami

Skierniewicka Skrzynia Czasu została zamknięta [zdjęcia]

Ponad tysiąc listów do przyszłości zostało zamkniętych w Skierniewickiej Skrzyni Czasu. Listy dotrą do adresatów za 40 lat...

Skierniewicka Skrzynia Czasu to akcja zamykająca tegoroczne obchody 560-lecia Skierniewic. W ostatnich tygodniach skierniewiczanie mogli pisać listy, które w sobotę (21.10) zostały zamknięte w wielkim, pozłacanym jabłku i umieszczone pod płytą Rynku głównego w Skierniewicach. Klucz do kapsuły został zdeponowany w gabinecie Prezydenta Miasta.

- Ja również umieściłem listy od siebie. Ten oficjalny, dla kolejnych pokoleń skierniewiczan i prezydentów miasta, ale też ten osobisty. – mówi prezydent Skierniewic Krzysztof Jażdżyk.

W sobotnie popołudnie na skierniewickim Rynku zebrali się skierniewiczanie, których listy do przyszłości trafiły do kapsuły czasu. Wykonano wspólne zdjęcie, które również zostało zamknięte w pozłacanym jabłku. Takie samo zdjęcie zostanie umieszczone w gablocie informacyjnej w Rynku. Skierniewicką Skrzynię Czasu można oglądać przez szybę w płycie Rynku.

Skierniewicka Skrzynia Czasu została zamknięta [zdjęcia] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się