:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C zamglenie

Śmiertelny wypadek Skierniewice: niejasne okoliczności zgonu motocyklisty

Na zdjęciu przedstawiony jest motocykl, który brał udział w śmiertelnym wypadku w Pamiętnej.

W ostatnim czasie do Polski powraca wiosenna aura. Temperatury rosną, a po śniegu pozostały jedynie wspomnienia. Na drogach co raz częściej spotykamy motocyklistów, którzy z zapałem rozpoczynają nowy sezon. Niestety miały już miejsce pierwsze wypadki z udziałem jednośladów.

 

Śmiertelny wypadek Pamiętna

W niedzielę w wielu miejscowościach na Mazowszu słupki termometrów powędrowały na najwyższą w tym roku wysokość. Wielu amatorów motocykli wykorzystało piękną niedzielną pogodę do pierwszych przejażdżek. Niestety dla jednego z nich zakończyło się to tragicznie. Około godziny 14:45 na drodze krajowej nr 70 w miejscowości Pamiętna doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Mieszkaniec gminy Rawa Mazowiecka poruszał się w kierunku Kamiona. Nagle z nieznanych przyczyn zjechał na wysokości 30 kilometra drogi na przeciwległy pas jezdni, a następnie wpadł do rowu. Przybyli na miejsce wypadku ratownicy stwierdzili zgon w wyniku poniesionych obrażeń. Przebieg nieszczęśliwego zdarzenia może być trudny do zrekonstruowania, gdyż, jak widać na załączonym zdjęciu, nic nie wskazywało na ciężkie uszkodzenia ciała 59-letniego mężczyzny. Także maszyna, którą prowadził, nie wygląda na poważnie uszkodzoną. Okoliczności wypadku bada skierniewicka Prokuratora Rejonowa wraz z tamtejszą Policją.

 

Źródło foto: KMP Skierniewice

Śmiertelny wypadek pamiętna - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się