:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C zamglenie

Spływ Kajakowy Rawka 2017: zapraszamy

Kiedy: 2017-04-22 , godzina: 10:00 | Gdzie: Ośrodek rekreacyjny "Grabskie sioło"

Zdjęcie przedstawia kajakarzy, którzy podróżują z nurtem rzeki. Na podobną aktywność zapraszamy już za miesiąc.

Zapraszamy na Spływ Kajakowy Rawka 2017: w połowie kwietnia tak właśnie witać będziemy wiosnę. Chcecie być z nami. Zapraszamy. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

22 kwietnia sympatycy spędzania wolnego czasu na powietrzu będą mogli w wyjątkowy sposób zainaugurować tegoroczną wiosnę. Na pobliskiej Rawce zorganizowany zostanie spływ kajakowy.

 

Spływ kajakowy Rawka

Równo za miesiąc Rawka poprowadzi kajakarzy na 13-kilometrowym odcinku od Kamiona do Bud Grabskich. Organizatorem imprezy jest ośrodek rekreacyjny "Grabskie sioło". Spływ połączony będzie ze sprzątaniem majestatycznej rzeki. Uczestnicy zakończą aktywny dzień przy ognisku i poczęstunku. Ilość miejsc jest ograniczona, za udział zapłacimy 50 zł. Rejestracja jest możliwa do 20 kwietnia, mailowo pod adresem: [email protected] bądź [email protected] lub telefonicznie: 606 119 148. Program godzinowy dostępy poniżej:

 

PROGRAM:

10:00 - Zbiórka uczestników w ośrodku "Grabskie sioło"

10:30 - Transport uczestników na miejsce początku spływu

11:00 - start spływu

16:00 - przewidywany koniec spływu

17:00 - poczęstunek przy ognisku

 

Źródło foto: Pixnio

spływ kajakowy rawka - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się