:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C mgła

Squla – gry edukacyjne, które pokochały tysiące dzieci na całym świecie

Edukacja - szkoły , Squla edukacyjne które pokochały tysiące dzieci całym świecie - zdjęcie, fotografia

Nauka i odrabianie lekcji z dzieckiem kojarzyło Ci się do tej pory z przykrym obowiązkiem? Wesprzyj edukację i szybki proces zdobywania wiedzy przez swoją pociechę – wypróbuj platformę edukacyjną Squla. To jedyny na polskim rynku program edukacyjny dla dzieci w wieku 6-12 lat, który pomaga rozwijać wiedzę ucznia już od 1 klasy szkoły podstawowej. Dzięki niemal 40 tysiącom gier i quizów Twoje dziecko szybko i bez problemu przebrnie przez kolejne obszary wiedzy. Merytoryczny, najwyższy poziom materiałów do nauki zapewnia Oxford University Press.

Gwarantowane postępy w szkole

Program zapewnia każdemu z uczniów dostęp do wiedzy ze wszystkich przedmiotów szkolnych – matematyki, języka polskiego, angielskiego, niemieckiego, przyrody, historii i społeczeństwa, muzyki, plastyki, zajęć komputerowych i technicznych. Interaktywne quizy są zgodne z aktualną ofertą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej na rok szkolny 2016/2017. Platforma Squli to ciekawa i atrakcyjna dla uczniów forma dodatkowej nauki w domu. Uzupełnia wiedzę wyniesioną ze szkoły i pozwala na powtórzenie wybranych materiałów, bądź wybiegnięcie  z materiałem nieco do przodu. To również jedyne na rynku narzędzie do samodzielnej nauki, które umożliwia spersonalizowaną edukację dostosowaną konkretnie do umiejętności i poziomu wiedzy Twojego dziecka. Bez problemu możesz przełączyć się między klasami lub przedmiotami.

 

Nagrody za dobre wyniki

Każde dziecko uwielbia prezenty i nagrody. Twórcy platformy wiedzą o tym doskonale, dlatego Squla zapewnia swoim małym użytkownikom ciekawe nagrody za postępy w nauce. Każda, prawidłowa odpowiedź w programie to wirtualne monety, które można potem zamienić na prawdziwe prezenty w sklepiku Squli.

 

Sprawdź stan wiedzy, wyślij pochwałę

Interaktywna platforma Squla to nie tylko przestrzeń do nauki. Posiada ona wiele narzędzi, które pozwalają rodzicom na bieżące śledzenie postępów w edukacji oraz motywowanie pociechy do dalszego zgłębiania wiedzy. Darmowe konto rodzicielskie jest dostępne 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Po zalogowaniu rodzic może zweryfikować stan przerobionego materiału, poziom odpowiedzi, ale również sprawdzić, które z przedmiotów sprawiają dziecku największy problem. Jeśli nauka przebiega bardzo dobrze, system umożliwia rodzicom wysłanie pochwał, które motywują dziecko do dalszej, rzetelnej pracy z programem.

 

Wypróbuj przez 30 dni za darmo

Chcesz przetestować program, sprawdzić jakość materiałów? Zapraszamy do skorzystania z 30-dniowej, darmowej wersji DEMO. Znajdziecie tam również docelową ofertę, czyli trzy abonamenty, w ramach których dziecko otrzyma dostęp do programu zapewniającego naukę przez cały rok szkolny. Wybierz abonament roczny, trymestralny lub miesięczny i pozwól swojemu dziecku rozpocząć wspaniałą przygodę ze Squlą!

Tylko teraz, przy zakupie rocznego abonamentu, plecak w prezencie. Dostarczymy go pod wskazany przez Ciebie adres.

Squla – gry edukacyjne, które pokochały tysiące dzieci na całym świecie komentarze opinie

  • Gość1 - niezalogowany 2017-09-15 14:24:57

    qwqeqeq

  • Gość - niezalogowany 2017-09-15 21:06:27

    3123123 123 12 3

Dodajesz jako: Zaloguj się