:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

Stoi na stacji lokomotywa – w Rogowie

Droga do zabytkowej kolei wąskotorowej w Rogów – Rawa – Biała ma swoje nowe oznakowanie. Dzięki współpracy promuje Łódzkie a także Powiatu Brzezińskiego wszyscy chętni będą mogli w łatwiejszy sposób dostać się do Jeżówki aby zapoznać się z koleją wąskotorową. Nowe oznakowanie znalazło się wzdłuż drogi wojewódzkiej 704 na odcinku Łyszkowice – Kołacin. Dodatkowo wzdłuż drogi powiatowej nr 5103E na odcinku Kołacin – Rogów. Dzięki znakom można dostać się turystom poruszającym się z trasy A2 na początkowe stacje Kolei  - Rogowa. Kolejnym krokiem będzie umieszczenie znaków bezpośrednio przy zjeździe z autostrady a także znaków kierujących na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką nr 704. Będzie to pierwsze tego typu oznakowanie na terenie województwa łódzkiego.

Zdjęcia Kolej Wąskotorowa Rogów -Rawa - Biała 

Stoi na stacji lokomotywa – w Rogowie komentarze opinie

  • 2018-09-24 14:10:22

    Czy potrzebujesz pożyczki w 100%? Witam, Czy potrzebujesz pożyczki w 100%? Jesteśmy korporacyjni Pożyczkodawcy, udzielamy pożyczek bardzo uczciwie i niezawodnie Osobistości, oferujemy pożyczki w wysokości 5.000,00 euro do 450.000.000,00 euro przy 3% oprocentowaniu niskie oprocentowanie 1-45 Lat jako termin pożyczki, proszę przyjść i zdobyć to, co najlepsze Skontaktuj się z tym e-mailem dla siebie i swojej rodziny: [email protected]

Dodajesz jako: Zaloguj się