:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C pochmurno z przejaśnieniami

Sylwester w Skierniewicach 2016/2017: zapraszamy na rynek

Kiedy: 2016-12-31 , godzina: 22:00 | Gdzie: Rynek w Skierniewicach

Sylwester w Skierniewicach 2016/2017 - w programie pokaz sztucznych ogni.

Sylwester w Skierniewicach 2016/2017 - zapraszamy na rynek. Będzie szampan, koncerty, pokaz sztucznych ogni i zabawa do białego rana.

Urząd Miasta organizuje imprezę: Sylwester w Skierniewicach 2016/2017. W programie szampan, koncerty i pokaz sztucznych ogni. Zapraszamy na rynek przed ratuszem.

 

Jeśli nie macie konkretnych planów na tę noc, a nawet jeśli macie, zapraszamy na imprezę: Sylwester w Skierniewicach 2016/2017. Warto powitać Nowy Rok wspólnie z innymi mieszkańcami naszego miasta, a tego  typu wydarzenia spędzone pod gołym niebem, mają szczególny klimat, zwłaszcza, że niebo to rozbłyśnie kolorowym światłem pięknych sztucznych ogni.

Startujemy o 31 grudnia o godzinie 22.00. na rynku przed ratuszem w centrum Skierniewic. Na scenie miejskiej wystąpią takie zespoły, jak Dennis ze swoimi przebojami (m. in. „Marzenie”, „Zimny drań” czy „Po prostu Ty”). Po godzinnym koncercie zgromadzonych mieszkańców zabawiać będzie Freaky Boys, który również zagra same hity. Dokładnie o północy wspólnie z prezydentem Krzysztofem Jażdżykiem i innymi przedstawicielami władz miejskich powitamy, hucznie, Nowy 2017 Rok. Na niebie rozbłysną fajerwerki, a my wzniesiemy symboliczną lampkę szampana. Zabawę zaplanowano aż do białego rana. Na scenie pojawią się Prisonersi, których skierniewiczanie na pewno znają z programu „Mam Talent”, kiedy to zachwycili widownię swoją imitacją zbiegu więźniów z Alcatraz. W imieniu władz miasta jeszcze raz wszystkich zapraszamy.

 

sylwester w skierniewicach - komentarze opinie

  • S P 2016-12-30 15:20:45

    w tym roku zapowiada się nawet spoko

Dodajesz jako: Zaloguj się