:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C pochmurno z przejaśnieniami

Tragiczny pożar w Mokrej koło Skierniewic

67-letni mężczyzna zginął w pożarze, do którego doszło w Mokrej koło Skierniewic. Ogień pojawił się w niedzielę (04.02) przed godziną 15.

- Akcja ratunkowa była bardzo trudna. W oknach były kraty, a wejścia zostały zastawione. Także teren wokół budynku nie był uprzątnięty – mówi bryg. Józef Stańczak, dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej KM PSP Skierniewice. - Gdy udało nam się wejść do środka, w jednym z pomieszczeń odnaleźliśmy 67-letniego mężczyznę. Rozpoczęliśmy reanimację, a po przyjeździe pogotowia przekazaliśmy poszkodowanego zespołowi karetki. Niestety mino naszych starań, lekarz stwierdził zgon.

Prawdopodobną przyczyną pożaru była nieprawidłowa eksploatacja urządzeń ogrzewczych na paliwo gazowe. tomi, fot. PSP


Tragiczny pożar w Mokrej koło Skierniewic komentarze opinie

  • JULES PILLER 2018-09-24 14:07:27

    Czy potrzebujesz pożyczki w 100%? Witam, Czy potrzebujesz pożyczki w 100%? Jesteśmy korporacyjni Pożyczkodawcy, udzielamy pożyczek bardzo uczciwie i niezawodnie Osobistości, oferujemy pożyczki w wysokości 5.000,00 euro do 450.000.000,00 euro przy 3% oprocentowaniu niskie oprocentowanie 1-45 Lat jako termin pożyczki, proszę przyjść i zdobyć to, co najlepsze Skontaktuj się z tym e-mailem dla siebie i swojej rodziny: [email protected]

Dodajesz jako: Zaloguj się