:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Warsztaty Eko Forum 2016

Wiadomości, Warsztaty Forum - zdjęcie, fotografia

W środę  8 czerwca w Zespole Szkół nr. 4  przy ul. Podkładowej 2 w Skierniewicach odbędzie się Eko Forum 2016.

Warsztaty pod nazwą: „Odnawialne źródła energii – szanse i koszty” są przedsięwzięciem realizowanym w ramach projektu: „Skierniewickie Dni Energii – I edycja”, który został objęty dofinansowaniem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Program rozpocznie się o godzinie 9:00 wykładami: „Fotowoltaika i małe elektrownie wiatrowe” mgr Katarzyny Wcześniak oraz „Wpływ substancji zanieczyszczających powietrze na środowisko” mgr inż. Jolanty Beliny. O godzinie 11:00 odbędzie się oficjalne otwarcie  "EKO FORUM 2016", po którym uczniowie z ZS nr 4 w Skierniewicach przedstawią temat: „Dlaczego odnawialne źródła energii są ważne dla gospodarki?”. Następnie zostanie omówiony temat wpływu różnych odnawialnych źródeł energii na różnorodność biologiczną i zdrowie ludzi. Na zakończenie odbędzie się wspólna debata oraz wręcznie nagród uczestnikom konkursów.

Warto zaznaczyć, iż liczba chętnych do udziału w warsztatach jest ograniczona. Dlatego zgłoszenia prosimy kierować do dnia 06.06.2016r pod numerem telefonu 46 833 10 20 (sekretariat ZS nr4 w Skierniewicach)

foto źródło UM Skierniewice

Warsztaty Eko Forum 2016 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się