:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

Widowiskowa gala boksu w Skierniewicach

Kiedy: 2017-10-07 , godzina: 19:00 | Gdzie: ul. Pomologiczna 8

Zdjęcie przedstawia walkę bokserską. Podobnych emocji będziemy mogli doświadczyć podczas jesiennej gali boksu zawodowego.

Reprezentanci naszego miasta podpisali 27 kwietnia umowę, zgodnie z którą w Skierniewicach zostanie na jesieni zorganizowana gala boksu zawodowego oraz amatorskiego.

Impreza zostanie zorganizowana w nowoczesnej hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Pomologicznej 8. W podpisaniu dokumentów wzięli udział: wiceprezydent Jarosław Chęcielewski, prezes OSiR Ewa Milczarek oraz Mirosław Milewski, który reprezentował organizatora gali - DEM Promotion Polska.

Podczas sportowego wydarzenia obejrzymy 6 walk: 4 amatorskie i 2 zawodowe. Bokserzy zostaną przedstawieni w najbliższych miesiącach. W Skierniewicach na pewno będzie walczyć Norbert "Noras" Dąbrowski, jeden z najlepszych polskich wojowników w wadze półciężkiej. Będzie to pierwsze tego typu wydarzenie w tym roku. O kolejnych szczegółach będziemy informować na bieżąco. 

 

Gala boksu Skierniewice

Źródło foto: Maxpixel

gala boksu skierniewice - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się