:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C mgła

Więcej Policji na ulicach Skierniewic

Na zdjęciu widzimy patrol Policji prewencyjnej. Takich funkcjonariuszy w Skierniewicach możemy spotkać jedynie podczas imprez masowych.

Na ulicach naszego miasta pojawi się zauważalnie więcej patrolów Policji. Ma to polepszyć bezpieczeństwo mieszkańców i zmniejszyć liczbę niebezpiecznych sytuacji i innych zagrożeń.

Zwiększenie liczby patroli to jedna z metod realizacji programu "Bezpieczne miasto", który wprowadza w życie skierniewicka Policja. Na ulicach naszego miasta pojawi się więcej funkcjonariuszy pieszych, a dodatkowo będą oni w godzinach popołudniowych i wieczornych kierowani w najniebezpieczniejsze rejony Skierniewic. Policjanci będą także zabezpieczać imprezy masowe organizowane w naszym mieście, których niewątpliwie nie zabraknie ze względu na 560-lecie Skierniewic. Przedsięwzięcie jest możliwe dzięki dofinansowaniu z budżetu miasta w wysokości 100 tys. zł. Odpowiednią umowę zawarto pod koniec kwietnia, a jej sygnatariuszami byli Komendant Miejski Policji podinspektor Tomasz Jarzyna oraz Prezydent Skierniewic Krzysztof Jażdżyk. Pięniądze mają pokryć koszty wynagrodzenia dla ponad 500 ponadnormatywnych patroli.

 

Patrole Policji Skierniewice

Źródło foto: Wikipedia

patrole policji skierniewice - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się