:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C zamglenie

WielkaMoc Skierniewice: różne atrakcje dla wszystkich mieszkańców

Kiedy: 2017-04-13 , godzina: 18:00 | Gdzie: Rynek miejski

Zdjęcie przedstawia wielkanocną dekorac

Na zbliżający się świąteczny czas władze Skierniewic przygotowały dla nas zróżnicowane atrakcje, które pozwolą nam spędzić święta Wielkanocne w jeszcze przyjemniejszej atmosferze niż zazwyczaj.

 

WielkaMoc Skierniewice

Centralnym punktem tegorocznych obchodów Wielkanocy będzie niedzielna impreza "WielkaMoc" na miejskim rynku. 9 kwietnia w godzinach 10-14 Urząd Miasta wraz z Centrum Kultury i Sztuki przygotowały dla wszystkich Skierniewiczan wiele ciekawych zajęć, które prowadzone będą w centralnym punkcie miasta. Zbudowana na rynku scena będzie gościć teatr Narwal, który zaprezentuje nam świąteczny spektakl "Śmingusek dyngusem". Oprócz tego swój artystyczny talent zaprezentują dzieci z zespołu Tęcza oraz Szkoły Podstawowej nr 1. W tym samym czasie w innych punktach placu najmłodsi będą mogli m.in. pobawić się w strefie zabaw, pomalować sobie buzię, wyszaleć się na karuzeli czy wziąć udział w warsztatach artystycznych bądź grze terenowej. 

Pamiętajmy także o wielkanocnym jarmarku, który otwarty będzie od najbliższego czwartku przez tydzień, do 13 kwietnia. W dni powszednie odwiedzimy go w godzinach 10-18, natomiast w weekend od 10 do 14. Na kilkunastu stoiskach dostępne będą przede wszystkim tradycyjne wyroby spożywcze oraz dekoracje. W weekendy będziemy mogli ponadto obejrzeć pokazy twórczości ludowej.

 

Źródło foto: Pixabay

wielkamoc skierniewice - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się