:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C pochmurno z przejaśnieniami

WOPR: Medal dla Skierniewic

WOPR Skierniewice: mamy sukcesy.

W miniony weekend (9-10.12) zawodnicy WOPR Skierniewice zakończyli sezon startowy Anno Domini 2017. Sportowcy rywalizowali podczas IX Otwartych Zimowych Mistrzostw Polski w Ratownictwie Wodnym na basenie 50-metrowym. W Szczecinie rywalizowali z dużymi sukcesami.

 

Jan Żytyński, wychowanek WOPR Oddział w Skierniewicach, w kategorii junior młodszy zdobył srebro w konkurencji 100 m ratowanie manekina w płetwach (58,15).

- Jest to najlepszy od kilku lat wynik reprezentanta ze Skierniewic w tej konkurencji – mówi Kacper Piguła, trener WOPR. - Ogrom pracy i zaangażowanie pozwoliło osiągnąć Jankowi czas poniżej minuty. Należą się mu wielkie brawa!

Podium było bardzo blisko także w konkurencji 100 m ratownik. Jan Żytyński z czasem 01:04,56 zajął czwarte miejsce. Do medalu brakło jedynie 00:00,26 s, czyli mniej więcej długości paznokcia. 

Warto dodać, że młodziczka Anna Bibik w swojej koronnej konkurencji 100 m z przeszkodą uplasowała się na piątym miejscu z czasem 01:16,23.

W klasyfikacji generalnej w kategorii junior młodszy Jan Żytyński uplasował się na szóstym miejscu. Anna Bibik była dziewiąta w kategorii młodzik.

Wszyscy zawodnicy, którzy zaliczyli starty w Szczecinie zaprezentowali się z bardzo dobrej strony poprawiając swoje rekordy życiowe w poszczególnych konkurencjach. Podczas rywalizacji zaprezentowała się 14-osobowa kadra z WOPR Skierniewice: Julia Okraska, Agata Kuś, Piotr Chudzio, Wiktor Zalewski, Anna Bibik, Andrzej Zrobek, Paweł Bąkowski, Filip Pokrop, Jan Żytyński, Staś Żytyński, Mikołaj Białkowski, Kacper Karwat, Kacper Wierzbicki, Kacper Ławniczak. Tomi

fot, arch,

Jan  Żytyński na podium mistrzostw Polski w Szczecinie

WOPR: Medal dla Skierniewic komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się