:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C rozproszone chmury

Wybieramy Trenera i Sportowca Skierniewic 2017

Skierniewicki Urząd Miasta po raz kolejny organizuje Plebiscyt na Najlepszego Sportowca i Trenera Roku. Wnioski podpisane przez osoby do tego uprawnione należy składać do 29 grudnia 2017 roku w Wydziale Rozwoju Gospodarczego, Sportu i Spraw Społecznych (ul. Senatorska 12).

Wyboru laureatów dokonała Kapituła powołana przez prezydenta Skierniewic. W jej skład wejdą przedstawiciele świata sportu: działacze, dziennikarze i byli zawodnicy.

Przypomnijmy, że Sportowcem Roku 2016 został Bartosz Ponichtera, judoka MMKS Wojownik. Z kolei Trenerem Roku 2016 wybrano Kamila Sochę, ówczesnego szkoleniowca piłkarzy UMKS Unia.

W blisko 20-letniej historii plebiscytu najlepszymi sportowcami byli m.in.: Monika Kołodziejska-Mrówka (lekka atletyka), Joanna Charzewska (pływanie), Katarzyna Białkowska (judo) oraz Krzysztof Jankiewicz (pływanie). Trenerami Roku byli natomiast m.in.: Marcin Sarna (pływanie), Jerzy Gołębiewski (judo), Jerzy Owczarek (lekka atletyka), Bogusław Boder (szachy). tomi

Poniżej są do pobrania załączniki - druki, na których można zgłaszać kandydatów do tytułu.

fot. Sportowcem Roku 2016 w Skierniewicach był Bartosz Ponichtera

Trenerem Roku 2016 w Skierniewicach był Kamil Socha.

 

foto Tomasz Imiński

 
Wybieramy Trenera i Sportowca Skierniewic 2017 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się