:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C słabe, przelotne opady deszczu

Złodzieje wpadli ,,na gościnnych występach” w Skierniewicach

Kronika Kryminalna, Złodzieje wpadli gościnnych występach” Skierniewicach - zdjęcie, fotografia

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach zatrzymali dwóch mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego, którzy okradali markety.

Tuż przed świętami kryminalni otrzymali informację, że na osiedlu Widok przebywa mężczyzna mogący dokonywać kradzieży sklepowych. W trakcie obserwacji jednego z marketów zauważyli podejrzanie zachowującego się mężczyznę, który szybko wyszedł ze sklepu i udał się pod pobliski blok do stojącego tam czarnego BMW na piotrkowskich numerach rejestracyjnych. W samochodzie siedział drugi mężczyzna. W trakcie przeszukania samochodu, w bagażniku policjanci znaleźli różnego rodzaju towary przemysłowo-spożywcze. Natomiast w ubraniu mężczyzny, który wyszedł z marketu, w specjalnie doszytych kieszeniach kurtki policjanci znaleźli 20 opakowań pralin.

Zatrzymani mężczyźni są mieszkańcami Piotrkowa Trybunalskiego w wieku 39 i 28 lat. Obu zatrzymanym przedstawiony został zarzut kradzieży mienia za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. oprac. tomi

Złodzieje wpadli ,,na gościnnych występach” w Skierniewicach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się