:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C pochmurno z przejaśnieniami

Gdzie można w dobrym sklepie kupić telewizor?

Dodano: 2014-07-29 11:18:38

Hej zna ktoś zaufany sklep gdzie można kupić telewizor. Bo raz kupiła i po gwarancji odrazu padł a sie na tym nie znam.

odpowiedz cytuj
dodano: 2014-07-29 11:26:59
Hej ja Ci pomogę każdy sklep w który oferuje w swojej ofercie telewizory  jest dobry i na każdy towar masz gwarancje dwa lata. Może być tak że trafiłaś na felerną sztukę. Ja Ci polecam telewizory Samsunga mają naprawdę świetne oraz sony tylko sony są drogie i czasami nie warto. Przy wyborze telewizora kieruj się  firmą telewizora, wielkością i jakością  wyświetlania czyli najlepiej full hd 1080p nowa jakość wyświetlania obrazu to 4k. Ale full hd ci wystarczy.
I telewizor najlepiej jak będzie ledowy. Większość telewizorów ma funkcje smart polega na tym że podłączasz do telewizora internet i masz dużo aplikacji w których możesz oglądać za darmo filmy. jak czegoś nie wiesz to Ci pomogę
odpowiedz cytuj
ania dodano: 2014-07-29 11:32:18
A słyszałam że są telewizory z podświetlane ledowo na krawędziach lub całe podświetlane. które lepsze?
odpowiedz cytuj
dodano: 2014-07-29 11:42:25
Aniu telewizory z podświetleniem krawędziowym jak na razie sa bardzo popularne. Ale mają wadę a mianowicie nie uzyskujesz pełnej czernie  tak jak na przykład czarna karta tylko czasami jest to nie pełny czarny i widać na nie pełnym czarnym że jest podświetlany krawędziowo. Ale za to telewizory są bardzo cienkie i lekkie. A telewizory podświetlane  ledowym z tyłu dają równomierne podświetlenie i można uzyskać pełną czerń.
odpowiedz cytuj
kanapa dodano: 2014-07-29 11:45:43
A telewizory plazmowe też są dobre?
odpowiedz cytuj
dodano: 2014-07-29 11:53:40
tak jak najbardziej podświetlane są gazem kseon i neon zamknięte w komorach. Otrzymujesz w plaźmie bardzo dobrą jakość obrazu pełne kolory bardzo dobrą czerń . I ostry obraz. Kupując plazme o rozdzielczość full hd  bedziesz miała dobry telewizor z super obrazem i super odwzorowane kolory.
Telewizory ledowe i plazmowe są bardzo dobre .Dobry telewizor to minimum 2000zł.  We wszystkich tych telewizor jest bardzo dobry obraz ale warto zwrócić uwagę na podświetlenie. Telewizory plazmowe pobierają więcej prądu niż ledowe. I są troche gróbsze i cięższe. Ale warto.
odpowiedz cytuj
lisamona dodano: 2014-07-29 15:41:29
Najlepiej telewizor kupić w jakimś mniejszym sklepie, drożej ale podobno są trwalsze niż produkowane na promocje do wielkiej sieciówki z gorszych części.
odpowiedz cytuj
dodano: 2015-02-16 13:18:41
Chcesz stworzyć własne kino domowe? Zapraszamy do naszego sklepu http://cyfrowedomy.pl W naszej ofercie znajdziesz produkty wysokiej klasy: ekrany, telewizory, systemy
audio od wiodących producentów np. LOEWE, SIM2, JVC, CANTON, DALI,
MONITOR AUDIO. Dla osób, które zapiszą się do naszego newslettera - promocja! Wpadnij do nas!
odpowiedz cytuj
dodano: 2015-02-17 13:01:28
Zapraszamy do sklepu – cyfrowedomy.pl Posiadamy szeroki wybór sprzętu video-audio. Projektory Nec, Adeo.

Posiadamy w ofercie produkty wysokiej klasy ekrany, telewizory,
systemy audio od wiodących producentów np. LOEWE, SIM2, JVC, CANTON,
DALI, MONITOR AUDIO. Tylko teraz promocja dla członków naszego
newslettera! Przyjdź do nas ! http://cyfrowedomy.pl
odpowiedz cytuj
Radmas dodano: 2015-03-04 23:37:33
Kup w necie i po kłopocie. Tak wychodzi najkorzystniej cenowo. Sam zobacz http://www.nokaut.pl/telewizory-i-akcesoria/ Ja stawiam na modele Samsunga, bo taki mam w domu.
odpowiedz cytuj

1 ... 1