:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

21°C bezchmurnie

Gdzie najlepiej zjeść?

Dodano: 2014-07-18 10:26:10

Witam, jak w tytule: gdzie najlepiej coś podkąsić w Skierach Waszym zdaniem? chodzi mi generalnie o takie \"na szybko\" jak również miejsca, gdzie można wyjść z dziewczyną... jestem z okolic, i gdzie nie gdzie się tam szlajałem, ale może najfajniejsze lokale są wciąż dla mnie tajemnicą... podpowiecie coś?
odpowiedz cytuj
jarobo dodano: 2014-07-21 13:51:02
Polecam dobre jedzenie jak na Skierniewice, w Resteuracji Dworek, pyszne zupy i dania drugie, łosoś z orzeszkami pini -pychaaa. Trochę wystrój lokalu może przeszkadzać, ale przynajmniej odstrasza natrętnych klientów;) i nawet w weekendy można liczyć na kameralną atmosferę.
odpowiedz cytuj
robaczek dodano: 2014-07-23 14:02:01
Nie polecam tej restauracji. A pusta sala mówi sama za siebie. Jarobo chyba jest właścicielem;)
odpowiedz cytuj
filizanka dodano: 2014-07-29 09:34:05
Każda restauracja jest dobra tylko nie każda trafia w gusta klientów . Jednemu ta restauracja będzie odpowiadać i jedzenie smakować wybornie a drugi powie że jest podawanie dania są nie smaczne
odpowiedz cytuj
lisamona dodano: 2014-07-29 15:43:16
Jasne, dlatego najlepiej samemu sprawdzić, gdzie komu pasuje. Jedni lubią kebaba a drudzy łososia w sosie marakujowym z szczyptą oregano.
odpowiedz cytuj

1 ... 1