:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

Dołacz do zespołu Bruk Bet! (wygasło)

Dołacz do zespołu Bruk Bet!

cena: 1 PLN

Zadania na stanowisku:

Praca przy zautomatyzowanych urządzeniach produkujących materiały budowlane, w tym:
• Kontrola i sterowanie urządzeniami produkcyjnymi linii
• Prace pomocnicze przy linii produkcyjnej
• Kontrola jakości i selekcja gotowych produktów

Od kandydatów oczekujemy:
• Motywacji i zaangażowania w wykonywane obowiązki
• Chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Dużym atutem będzie:
• Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych lub/i suwnic
• umiejętności mechaniczne (np. uprawnienia spawalnicze)

Oferujemy:

• Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy
• Umowa o pracę (pełny etat)
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji (przyuczenia, kursy, szkolenia)
• Stabilność zatrudnienia

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-11-10 08:29:14